понеділок, 19 лютого 2018 р.

 У лютому 2014 року вся Україна і весь світ стали свідками нестримної, відчайдушної боротьби простих українців, відданих патріотів за європейський вектор розвитку держави, за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь. Відповідно до Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» встановлено щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні.
З нагоди цієї дати бібліотекар та працівники будинку культури підготували урок мужності «Вони пройшли крізь вогонь і зброю» для дітей було організовано відеоперегляд «Герої не вмирають», присутні дізналися про трагічні події Революції Гідності та постаті героїв Небесної Сотні. Героїв Майдану вшанували хвилиною мовчання, та запалили свічку, як данину тим, хто навічно пішов від нас, хто заради справедливості жертвував собою під пісню «Пливе кача по Тисині»
   Хочеться вірити, що через короткий час на нашій неньці-Україні запанує довгоочікуваний мир. Ми можемо і хочемо бути процвітаючою європейською державою. Нарешті закінчаться всі негаразди і на думку приходять слова нашого Гімну «Запануєм і ми браття у своїй сторонці».
Слава Україні!»Немає коментарів:

Дописати коментар