четвер, 24 травня 2018 р.

Участь у районному семінарі бібліотекарів Іршавщини.

23 травня, на базі бібліотеки-філії с.Білки, відбувся виїзний семінар бібліотечних працівників Іршавської ЦБС «Читання і діти: діапазон бібліотечних ідей і можливостей». Учасників семінару привітала Ганна Тигомирівна Дувалко, заступник голови Білківської сільської ради, яка із задоволенням розповіла про розвиток села, історію села та про тих людей які прославили село своєю творчістю. Вона відзначила важливу роль сільської книгозбірні як культурно-просвітницького центру в житті сільської громади. Завдяки тісній співпраці з органами місцевого самоврядування, інтелігенцією, громадськими організаціями, бібліотека має цікаві напрацювання в обслуговуванні читачів-дітей книгою. 
Завідувач бібліотекою-філією Ганна Пайтина розповіла про свої напрацювання по залученні дітей до читання, ну, і презентувала переведення дитячого бібліотечного фонду на УДК.
Відкрила семінар директор Іршавської районної централізованої бібліотечної системи Майя Володимирівна Бобик. Вона ознайомила учасників з програмою семінару, його метою, поінформувала про найактуальніші події в царині бібліотечної справи. 
Фахівці бібліотеки для дітей виступили з консультаціями та повідомленнями. В.о заступника директора по роботі з дітьми Богларка Боїшко, розповіла про використання традиційних і інноваційних форм роботи бібліотеки із залучення до читання та користування бібліотекою.  Правильно вести діалог з користувачами, навчала бібліотекарів Любов Бровді, завідувач методично-бібліографічного відділу ЦРБ, адже правильно вести діалог – клуч до всіх дверей у нашому житті, чарівна паличка для виконання всіх побажань, особливо дітей. Участь у рольовій грі «Обслуговування користувачів: мистецтво діалогу» взяли майже всі бібліотекарі, вони навипередки розповідали про цікаві діалоги з користувачами, чим і підтвердили виконання домашнього завдання. Виступ мала також і завідувач бібліотеки с. Довге, в якому розповіла як проводить екскурсії до бібліотеки.
Підвела підсумки роботи директор бібліотеки Майя Бобик. А загальним висновком, якого дійшли учасники семінару після всього побаченого і почутого, стало переконання, що головними складовими успішної роботи сучасної бібліотеки - бути інформаційно-культурним центром, вільним публічним простором для реалізації ідей та ініціатив, а також грамотна співпраця і налагоджені зв’язки з громадою, владою і партнерами бібліотеки.
Немає коментарів:

Дописати коментар