середа, 21 січня 2015 р.

22 січня усі українці відзначають День Соборності та Свободи України. Це свято поєднує усіх громадян не   тільки політично, але й духовно, спільним прагненням  до свободи.
   21 січня з нагоди 96-ї річниці проголошення Акту злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки у бібліотеці  відбулась година спілкування "Соборна мати - Україна , одна для всіх , як оберіг" присвячена цій вікопомній події. У заході взяли участь зав. бібліотики,  учні  5 класу та худ. керівник БК .   Нагадаємо, день проголошення Акту возз'єднання УНР та ЗУНР, що відбулося в 1919 році, офіційно відзначають 22 січня. З 2011 року указом Президента цю дату іменують як День Соборності та Свободи України. Такими словами розпочала свій виступ працівник бібліотеки  Було проведено огляд літературина на тему " Прийди до серця, Україно, благослови добром мене"  де була представлена літераткура з фонду бібліотеки. 
22 січня в день соборності України у ДЗОШ I - III ст.відбулась  ленійка в честь такого св'ята. Участь  взяли і працівники БК : худ. керівник та зав. бібліотеки  

Немає коментарів:

Дописати коментар